Обмін валют в Харкові

Сучасні финансові цінності

28.11.2020

МСБ НБУ
валюта ПокупкаПродаж Курс
динаміка зміни курсу
курс МСБ НБУ

Валюта

USDuah
USDuah
Покупка Продаж
- -
- -

28.11.2020

валюта
Покупка
Продаж
валюта
Покупка
Продаж

Калькулятор Валют

міняю

отримую

міняю

отримую

0

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
Як нас знайти
Забронювати Валюту
+

В даний момент сервіс тимчасово не доступний

Відділення №1

Вул. Академіка Павлова, 165-В

Графік роботи: ПН-ЧТ. с 9:00-17:00 ПТ. с 9:00-16:00 СБ, НД вихідні

Відділення №2

Вул.Льва Толстого, 49, оф.12 (приміщення "Червоної адміністрації")

Графік роботи: ПН-ЧТ. с 9:00-17:00 ПТ. с 9:00-16:00 СБ, НД вихідні

Відділення №3

Вул.Раєвської, 17, оф.23

Графік роботи: ПН-ЧТ,СБ,НД 9:00-15:00 ПТ вихідний

Відділення №4

проспект Ювілейний, 24/88-А

Графік роботи: ПН-ЧТ,СБ,НД 9:00-15:00 ПТ вихідний

Відділення №5

Сумська, 72, оф.36

Графік роботи: ПН-ПТ с 9:00-15:00 СБ,НД вихідні

Курс валют у Харкові: вигідна пропозиція для ваших фінансів

obmin.msb.ua

Із необхідністю конвертувати валюту ми стикаємося практично кожного дня. Пов’язано це із майбутньою поїздкою до іншої країни чи можливістю відкласти певну суму у валюті на роки вперед, не важливо. Головне – зробити це із максимальною вигодою для себе та мінімізувати можливі витрати. Обмінка Харків від «МСБ ФІНАНС» – ваш безпрограшний варіант, щоб обміняти валюту за вигідною ставкою. Тепер вам не доведеться обирати із величезної кількості сервісів та обмінних пунктів, порівнювати цифри та моніторити динаміку щодня. Достатньо звернутися до нас, аби швидко та з вигодою для себе завершити конвертацію. Про те, як швидко обміняти та забрати гроші, поговоримо пізніше, а нижче детальна інформація про курси валют та фактори, що на них впливають.

Що потрібно знати про курс валют в Харкові

Курс валют Харків – явище динамічне і точно не стабільне, власне, як і по всій Україні. Зміни вартості валюти можуть бути викликані безліччю факторів – економічних, фінансових, політичних, соціальних тощо. Відслідковувати останні події в різноманітних сферах життя українців та усього світу варто кожному, хто працює на міжнародному ринку, робить інвестиції в іноземні компанії, займається продажем котирувань на фондовій біржі. Врешті решт, намагається обміняти гроші із максимальною вигодою для себе. Що пливає на обмін валют Харків?
 • Економічні фактори (ВВП, бюджет, борг країни, сальдо торгового балансу);
 • Банківські фактори (відсоткова ставка, інтервенції, кількість грошових коштів);
 • Політична ситуація;
 • Поведінка населення, його реакція на зміни цін;
 • Спекулятивні процеси на фондовій біржі.

Обмінник онлайн від «МСБ ФІНАНС»: що ми пропонуємо

Компаній «МСБ ФІНАНС» пропонує нову фінансову послугу – обмінник онлайн. Використовуючи наш сервіс, ви можете замовити потрібну вам суму в будь-якій валюті онлайн, не виходячи з дому. Угода проводиться за фіксованим курсом, який ви можете відслідковувати протягом усього дня, обираючи найбільш вигідні для вас значення. Моніторити курс валют в обмінці на Барабашово та інших районах, не покидаючи дім чи місце роботи, – унікальна можливість для наших клієнтів, що дозволить заощаджувати час, сили та гроші. Чому варто обрати нас?
 1. Обмінник онлайн для усіх. Оскільки час – найбільш цінний ресурс для всіх, хто намагається жити активно та не втрачати ні єдиної хвилини, марнувати години на пошуки найбільш вигідного курсу в Харкові принаймні нераціонально. Замість цього варто скористатися зручним електронним сервісом для обміну валют, з яким ви зможете зробити покупку в будь-який момент, маючи під рукою ПК чи смартфон та доступ до інтернету. Ніяких марно витрачених сил, нервів та часу, коли всі операції можна проводити онлайн.
 2. Купити валюту онлайн та забрати її у зручному для вас місці – ідеальний варіант для жителів Харкова, яким доводиться долати кілометри у пошуках потрібної адреси. Ми запустили 5 офлайн відділень, які розташовані у різних районах Харкова: тут ви можете забрати куплену суму у зручний для вас час. Ми врахували побажання наших клієнтів та відкрили обмінку на Барабашова – у місці, де проводяться серйозні угоди та люди часто потребують термінового обміну грошей. Щоб купити долари чи євро, просто зайдіть на наш сайт, підтвердіть операцію та тут же забирайте суму, що вам її дадуть наші менеджери у філіалі.
 3. Фіксована ставка курсу валют в Харкові. Що це значить? Підтверджуючи купівлю валюти онлайн у конкретний час, ви можете бути упевнені, що даний курс буде актуальний, навіть якщо на момент отримання коштів ситуація зміниться.
 4. Швидкість та оперативність. Щоб купити чи продати валюту, вам не доведеться стояти у величезній черзі. Виконати усі дії з допомогою нашого сайту просто та не забере багато часу. На ухвалення операції ви витратите усього три хвилини, після чого у зручний час зможете відвідати відділення та забрати суму.
 5. Постійне оновлення інформації на сайті. Ми вважаємо необхідним тримати руку клієнта на пульсі останніх подій, тому актуалізація даних про курс валют на нашому сайті синхронізується із останніми змінами на ринку. Щоб завжди бути на крок попереду та прогнозувати коливання курсу, просто використовуйте наш сервіс для швидкого та об’єктивного інформування.
 6. Прозорість та максимальна вигода для клієнта. Обмін валют Барабашово та в інших районах Харкова від «МСБ ФІНАНС» – це максимальна чесність у ставленні до клієнта. Ми не знімаємо комісію та відсотки за користування нашим сервісом.
 7. Сума готова до вашого приходу. Просто вкажіть орієнтовний час, коли ви зможете прибути до нашої філії, і ми підготуємо кошти.
 8. Повага до клієнта – наш ключовий орієнтир у роботі. Тому ми покращуємо швидкість, якість обслуговування та реагуємо на відгуки.
Обмінка від «МСБ ФІНАНС» – це швидкий пункт видачі грошей для тих, хто дорожить своїми силами, часом та грошима. Оцініть переваги співпраці із нами й ви!